Wystartował Symulator Telefonów

Wystartował system Symulatora Telefonów, pierwsze w polskim internecie wykorzystanie trójwymiarowych prezentcji Cult3D na tak dużą skalę.

System jest dostępny w ramach witryny internetowej Idea pod adresem: http://symulator.idea.pl. Do symulatorów poszczególnych aparatów można również dotrzeć ze stron, prezentujących aparaty w ofercie Idea.

Podstawową funkcją systemu jest prezentowanie logiki działania aparatu. Możliwe jest między innymi: włączanie telefonów, poruszanie się po menu, redagowanie wiadomości, wybieranie numerów. Symulacje możliwie wiernie oddają sposób działania rzeczywistych modeli telefonów komórkowych. Udostępniane symulacje są najbardziej zaawansowane wśród tych, które można znaleźć w internecie.

Bardzo efektową funkcją jest prezentacja trójwymiarowych modeli aparatów. Prezentowane modele można obracać, powiększać, wyjmować baterię i kartę SIM. Funkcjonalność trójwymiarowych modeli jest oparta na technologii Cult3D, szwedzkiej firmy Cycore. Zapewnia wierne odwzorowanie kształtu, faktury i kolorystyki aparatów przy możliwie małej wielkości przesyłanych plików.

Osoby zainteresowane zakupem telefonu mogą na jednej stronie porównać funkcje, oferowane przez poszczególne modele. System symulatora telefonów będzie systematycznie rozbudowywany o nowe aparaty, wprowadzane do oferty Idea.

System jest dostępny w serwisie internetowym www.idea.pl pod adresem: symulator.idea.pl.

Zapraszamy!


TUTAJ możesz zobaczyć, symulatory jakich telefonów zostały, jak dotąd, uruchomione na witrynie www.idea.pl.

Grupa Akonet

  • Akonet
  • Scigacz.pl
  • iservices.pl
  • Facebook
  • Tweeter
  • Flickr