Serwis internetowy IT Business Consulting Group

IT Business Consulting Group wspiera rozwój firm oraz specjalistów w zakresie kompleksowej obsługi IT teraz także przez Internet.

Do niedawna firmy nie były jeszcze tak zdecydowane na tworzenie swojego wirtualnego wizerunku jak ma to miejsce na chwilę obecną. Coraz więcej osób zaczyna doceniać możliwości Internetu w zakresie pozyskiwania klientów. Trzeba mieć jednak świadomość, że budowanie wirtualnego wizerunku jest procesem o wiele bardziej złożonym niż ma to miejsce w świecie rzeczywistym. Firma ITBCG postanowiła stanąć na wysokości zadania i pokazała swoją wirtualną odsłonę.

Na potrzeby projektu został wykonany zaawansowany indywidualny projekt graficzny, zawierający elementy statyczne jak i dynamiczne. Na stronie dominują jasne kolory w odcieniu zieleni, bieli i pomarańczy. Nie bez znaczenia ma również zawartość merytoryczna strony, która została opracowana przez specjalistów z ITBCG. Głównym celem komunikacyjnym projektu było zaprezentowanie potencjalnej grupie odbiorców zakresu usług jakie świadczy firma. Dzięki podziałowi strony na główne sekcje tematyczne odnalezienie informacji z danego zakresu nie powinno stanowić problemu.

Cały serwis został oparty o system CMS FreeWEB, dzięki czemu firma może sama zarządzać zawartością merytoryczną strony. Serwis został wyposażony w standardowe narzędzia komunikacyjne. Dzięki narzędziu WEBTrack zawsze znajdziemy drogę powrotną do strony głównej. Łatwe dotarcie do informacji zapewnia również zamieszczona w serwisie wyszukiwarka, a dzięki formularzowi zgłoszenia on-line można zapisać się na szkolenie bez potrzeby wychodzenia z domu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony IT Business Consulting Group pod adresem http://www.itbc-group.pl/

Zdjęcia

Grupa Akonet

  • Akonet
  • Scigacz.pl
  • iservices.pl
  • Facebook
  • Tweeter
  • Flickr