Realizacja nowego portalu o tematyce europejskiej – „Polska w UE”

Stworzyliśmy portal opisujący polską obecność i historię w Unii Europejskiej - „Polska w UE”. Portal działający pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych będzie dostarczał najświeższe informacje o tematyce europejskiej.

Na potrzeby Urzędu Komunikacji Integracji Europejskiej oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP stworzyliśmy nowy portal „Polska w UE”. Będzie to portal MSZ o tematyce europejskiej, prezentujący informacje na temat obecności i pozycji Polski w UE oraz historię jej członkostwa we Wspólnocie.

Powstanie portalu było motywowane połączeniem Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Urzędu Komunikacji Integracji Europejskiej. MSZ przejmując kompetencje UKIE tworzy portal, który będzie na bieżąco aktualizował informacje dotyczące naszej obecności i działalności w Brukseli. Na łamach portalu znajdą Państwo bogate informacje na temat polskiej polityki europejskiej, projektów realizowanych w ramach Wspólnoty oraz przygotowań do polskiego przewodnictwa w Unii Europejskiej w 2011 roku.

 Portal został wykonany wg stworzonego przez nas projektu graficznego, oparty na systemie CMS w technologii SiteWEB dzięki czemu w serwisie zostały udostępnione narzędzia do zarządzania galeriami foto i plikami video. Użytkownicy portalu będą mogli oglądać bogate relacje multimedialne z najciekawszych wydarzeń i projektów unijnych.

Zdjęcia

Grupa Akonet

  • Akonet
  • Scigacz.pl
  • iservices.pl
  • Facebook
  • Tweeter
  • Flickr