80 000 czytelników Ścigacz.pl!

We wrześniu serwis www.scigacz.pl, zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę, ustanowił nowy rekord popularności. 81 000 czytelników i ponad 500 000 odsłon według ogólnopolskiego niezależnego badania Megapanel PBI/Gemius.

Od momentu oficjalnego uruchomienia serwisu Ścigacz.pl liczba użytkowników tego serwisu wzrasta systematycznie i we wrześniu osiągnęła 81 000 czytelników. W miesiącu tym czytelnicy wyświetlali strony serwisu ponad 500 000 razy. Dzięki temu zasięg serwisu http://www.scigacz.pl/ zbliżył się do zasięgu najbardziej renomowanych polskich magazynów o tematyce motocyklowej. Dla porównania średni miesięczny nakład Świata Motocykli w okresie styczeń-marzec 2005 wynosił 65 000 egzemplarzy (źródło: Agora).

Serwis www.ścigacz.pl jest medium o jednym z największych zasięgów wśród osób, zainteresowanych tematyką motocyklową. Fakt ten, nie pozostaje również bez znaczenia dla reklamodawców, którzy w ciągu jednego miesiąca mogą dotrzeć do większości osób, które w Polsce poruszają się na motocyklach.

Oprócz dużego zasięgu portal ten oferuje oryginalne i ciekawe formy promocji, począwszy od rozmaitych form kreacji reklamowych a skończywszy na rozmaitych konkursach, grach i wydarzeniach promocyjnych, realizowanych na żywo i następnie rozpowszechnianych na stronach http://www.scigacz.pl/.

Dzięki olbrzymiemu zasięgowi serwisu http://www.scigacz.pl/, połączonemu z efektywnymi formami przekazu promocyjnego wrześniowy konkurs na stronach serwisu oglądało kilkanaście tysięcy osób, z czego blisko 900 osób wzięło w nim udział, przesyłając wypełniony formularz konkursowy.

Serwis http://www.ścigacz.pl/ jest dobrym przykładem na to, że internetowe serwisy tematyczne zaczynają dorównywać swoją popularnością swoim papierowym odpowiednikom. Kto wie czy w przyszłości nie zdominują rynku, który jeszcze do niedawna należał wyłącznie do magazynów sprzedawanych w kioskach.

Grupa Akonet

  • Akonet
  • Scigacz.pl
  • iservices.pl
  • Facebook
  • Tweeter
  • Flickr